Zylkéne 75 mg a.u.v. cps 10x10

Zylkéne 75 mg a.u.v. cps 10x10

Popis: Podávání psům a kočkám v situacích, ve kterých může dojít k úzkosti nebo strachu jako jsou změna prostředí, opuštění zvířete, noví majitelé nebo nová zvířata v domácnosti, laktace, odstav, cestování, ohňostroje nebo kdykoliv je narušen běžný rytmus zvířete. Zylkene nenahrazuje běžnou ...

Cena: od 1127,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Samohýl

EAN: 3605874332553

Popis: Podávání psům a kočkám v situacích, ve kterých může dojít k úzkosti nebo strachu jako jsou změna prostředí, opuštění zvířete, noví majitelé nebo nová zvířata v domácnosti, laktace, odstav, cestování, ohňostroje nebo kdykoliv je narušen běžný rytmus zvířete. Zylkene nenahrazuje běžnou vyváženou dietu. Po podání doporučené denní dávky přípravku nebyly pozorovány žádné vedlejší efekty.Složení: Maltodextrin, kasein (trypsinem hydrolyzovaný hovězí kasein), stearát hořečnatý.Použití: Pro orální podání. Doporučenou denní dávku podávat jednorázově. Kapsle může být otevřena a prášek zamíchán do krmiva. Voda musí být vždy k dispozici.Dávkování: Kočky a psi do 5 kg - 1 kapsle denně.Kočky a psi od 5 do 10 kg - 2 kapsle denně.Krátkodobé používání - 1-2 dny před očekávanou událostí nebo změnou prostředí. U některých zvířat je třeba dřívější podání o 5-7 dnů.Dlouhodobé používání - 1-2 měsíce.

Zylkéne 75 mg a.u.v. cps 10x10

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zylkéne 75 mg a.u.v. cps 10x10

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 6

Internetový obchod Kasa.cz

Poslední kousky!

Obchod Kasa.cz: Čistíme sklady, nejvyšší čas na nákupy! Ulovte si ty nejlepší poslední kousky a získejte extra slevu 30%!

Obchod: Kasa.cz, 2

Internetový obchod Kasa.cz

LIMITKA za super cenu!

Obchod Kasa.cz: Objevte naši limitovanou nabídku oblíbených produktů za super ceny! Vyberte si z notebooků, mobilů, televizí nebo mixérů a dalších produktů do vaší domácnosti za zvýhodněné ceny. Ale pozor! Produkty velmi rychle mizí!

Obchod: Kasa.cz

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zylkéne 75 mg a.u.v. cps 10x10

Aktuální cena:

1127,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod