Zylkéne 75 mg a.u.v. cps 10x10

Zylkéne 75 mg a.u.v. cps 10x10

Popis: Podávání psům a kočkám v situacích, ve kterých může dojít k úzkosti nebo strachu jako jsou změna prostředí, opuštění zvířete, noví majitelé nebo nová zvířata v domácnosti, laktace, odstav, cestování, ohňostroje nebo kdykoliv je narušen běžný rytmus zvířete. Zylkene nenahrazuje běžnou ...

Cena: od 1073,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Samohýl

EAN: 3605874332553

Popis: Podávání psům a kočkám v situacích, ve kterých může dojít k úzkosti nebo strachu jako jsou změna prostředí, opuštění zvířete, noví majitelé nebo nová zvířata v domácnosti, laktace, odstav, cestování, ohňostroje nebo kdykoliv je narušen běžný rytmus zvířete. Zylkene nenahrazuje běžnou vyváženou dietu. Po podání doporučené denní dávky přípravku nebyly pozorovány žádné vedlejší efekty.Složení: Maltodextrin, kasein (trypsinem hydrolyzovaný hovězí kasein), stearát hořečnatý.Použití: Pro orální podání. Doporučenou denní dávku podávat jednorázově. Kapsle může být otevřena a prášek zamíchán do krmiva. Voda musí být vždy k dispozici.Dávkování: Kočky a psi do 5 kg - 1 kapsle denně.Kočky a psi od 5 do 10 kg - 2 kapsle denně.Krátkodobé používání - 1-2 dny před očekávanou událostí nebo změnou prostředí. U některých zvířat je třeba dřívější podání o 5-7 dnů.Dlouhodobé používání - 1-2 měsíce.

Zylkéne 75 mg a.u.v. cps 10x10

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zylkéne 75 mg a.u.v. cps 10x10

Internetový obchod Kasa.cz

Sleva 200 Kč při nákupu nad 5000 Kč!

Obchod Kasa.cz: Sleva 200 Kč při nákupu nad 5000 Kč!

Obchod: Kasa.cz, 35

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 4

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zylkéne 75 mg a.u.v. cps 10x10

Aktuální cena:

1073,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod