Zyxel GS1920-48HPv2, 52 Port Smart Managed PoE Switch 48x Gigabit Copper PoE and 4x Gigabit dual pers., hybird mode, sta, GS192048HPV2-EU0101F

Zyxel GS1920-48HPv2, 52 Port Smart Managed PoE Switch 48x Gigabit Copper PoE and 4x Gigabit dual pers., hybird mode, sta, GS192048HPV2-EU0101F

GS1920-48HPv2, 50 Port Smart Managed PoE Switch 44x Gigabit Copper PoE and 4x Gigabit dual pers., hybrid mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE Inteligentní řízený přepínač v novém atraktivním provedení! Produkty řady GS1920v2 s novým stylovým vzhledem navazují na úspěch ...

Cena: od 13832,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937601974

GS1920-48HPv2, 50 Port Smart Managed PoE Switch 44x Gigabit Copper PoE and 4x Gigabit dual pers., hybrid mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE

Inteligentní řízený přepínač v novém atraktivním provedení!

Produkty řady GS1920v2 s novým stylovým vzhledem navazují na úspěch bestsellerů z řady GS1920 a díky technologii Zyxel NebulaFlexTM umožňují správu prostřednictvím cloudu.

Řiďte to po svém!

Řada GS1920v2 je kompatibilní s řešením Zyxel NebulaFlexTM, takže kdykoliv můžete pouhými několika kliknutími přepínat mezi autonomním režimem těchto zařízení a jejich bezlicenční správou prostřednictvím cloudu Nebula.

Maximální flexibilita pro vaši síť

Produkty řady GS1920v2 jsou ideálním řešením pro malé a střední organizace a jejich unikátní kombinace portů zaručuje bezproblémové budoucí rozšíření vaší sítě.

Dokonale tichý provoz

Chytrý ventilátor i bezventilátorové provedení pro tichý chod na vašem pracovišti.

Přehledná signalizace pomocí diod

Stavové diody poskytují aktuální informace o cloudu a využití PoE.

Snadnější napájení většího počtu zařízení

Přepínače disponují kapacitou 30 W na port a celkovou kapacitou napájení od 130 do 375 W, což je ideální pro prostředí s velkým množstvím napájených zařízení.

Pro lepší efektivitu defaultní napájecí režim dodává pouze nezbytné množství energi

Zyxel ONE Network

Bezplatná utilita ZON umožňuje jedním kliknutím konfigurovat a identifikovat přepínače, WLAN a brány ve vaší síti.

Zkonstruován s důrazem na dlouhou životnost

Řadu GS1920v2 tvoří inteligentní řízené přepínače s nejmodernějším hardwarem, který je pro sítě malých a středních organizací zárukou vysoké kvality a spolehlivosti.

Standard Compliance

• IEEE 802.3u 100BASE-TX Ethernet*

• IEEE 802.3ab 1000BASE-T Ethernet*

• IEEE 802.3z 1000BASE-X*

• IEEE 802.3af PoE*

• IEEE 802.3at PoE Plus*

• IEEE 802.3az EEE*

• IEEE 802.3x flow control

• IEEE 802.1AB LLDP/LLDP-MED

• IEEE 802.3ad LACP aggregation*

• IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol

(STP)*

• IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree

Protocol (RSTP)*

• IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree

Protocol (MSTP)

• IEEE 802.1Q VLAN tagging*

• IEEE 802.1p Class of Service (CoS)

prioritization*

• IEEE 802.1X port authentication*

Resilience and Availability

• IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol

(STP)*

• IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree

Protocol (RSTP)*

• IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree

Protocol (MSTP)

• IEEE 802.3ad LACP (Max # Trunks/

Links per Trunk): 8/8*

• Loop guard*

• ErrDisable recovery

• MRSTP (Zyxel proprietary)

• Dual configuration files

• Dual images*

Traffic Control

• 802.1Q Static VLANs*/Dynamic VLANs:

1 K/4 K

• Port-based VLAN*

• Protocol-based VLAN

• IP Subnet-based VLAN

• MAC-based VLAN

• Private VLAN

• Voice VLAN*

• VLAN ingress filtering

• LACP algorithm of source/

destination MAC/IP

• GVRP

• L2PT

Security

• 802.1X*

• Port security*

• Layer 2 MAC filtering

• Layer 3 IP filtering

• Layer 4 TCP/UDP socket filtering

Datasheet GS1920v2 Series

For more product information, visit us on the web at www.zyxel.com

Copyright © 2018 Zyxel Communications Corp. All rights reserved. Zyxel, Zyxel logo are registered

trademarks of Zyxel Communications Corp. All other brands, product names, or trademarks mentioned

are the property of their respective owners. All specifications are subject to change without notice. 5-100-01018008 06/18

Transceivers (Optional)

Model Speed Connector Wavelength Max. Distance DDMI

SFP-1000T Gigabit RJ-45 - 0.1 km (109 yd) -

SFP-BX1310-10-D Gigabit LC 1310 nm (Tx); 1490 nm (Rx) 10 km (10936 yd) Yes

SFP-BX1490-10-D Gigabit LC 1490 nm (Tx); 1310 nm (Rx) 10 km (10936 yd) Yes

SFP-LHX1310-40-D Gigabit LC 1310 nm 40 km (43744 yd) Yes

SFP-LX-10-D Gigabit LC 1310 nm 10 km (10936 yd) Yes

SFP-SX-D Gigabit LC 850 nm 0.55 m (601 yd) Yes

SFP-ZX-80-D Gigabit LC 1550 nm 80 km (87488 yd) Yes

SFP-100BX1310-20-D Fast Ethernet LC 1310 nm (Tx); 1550 nm (Rx) 20 km (21872 yd) Yes

SFP-100BX1550-20-D Fast Ethernet LC 1550 nm (Tx); 1310 nm (Rx) 20 km (21872 yd) Yes

SFP-100FX-2 Fast Ethernet LC 1310 nm 2 km (2187 yd) -

SFP-100LX-20 Fast Ethernet LC 1310 nm 20 km (21872 yd) -

SFP-100TX Fast Ethernet RJ-45 - 0.1 km (109 yd) -

MIB

• Zyxel private common MIB

• RFC 1066 TCP/IP-based MIB

• RFC 1213, 1157 SNMPv2c/v3 MIB

• RFC 1493 bridge MIB

• RFC 1643 Ethernet MIB

• RFC 1757 RMON Group 1, 2, 3, 9

• RFC 2011, 2012, 2013 SNMPv2 MIB

• RFC 2233 SMIv2 MIB

• RFC 2358 Ethernet-like MIB

• RFC 2674 bridge MIB extension

• RFC 2819, 2925 remote management

MIB

• RFC 3621 power Ethernet MIB

• RFC 4022 management information

base for transmission control

protocol

• RFC 4113 management information

base for user datagram protocol

• RFC 4292 IP forwarding table MIB

• RFC 4293 Management Information

Base (MIB) for IP

Certifications

Safety

• LVD

• BSMI

EMC

• FCC Part 15 (Class A)

• CE EMC (Class A)

• BSMI ENC

RoHS

• Level A

Zyxel One Network

ZON Utility*

• Discovery of Zyxel switches, APs and

gateways

• Centralized and batch

configurations:

¦ IP configuration

¦ IP renew

¦ Device factory reset

¦ Device reboot

¦ Device locating

¦ Web GUI access

¦ Password configuration

¦ One-click quick association with

Zyxel AP Configurator (ZAC)

Accessories

• Automatic detection of the latest

firmware

• Displays device serial number and

hardware version

• Cloud mode on/off option for Hybrid

series devices

Smart Connect

• Discover neighboring devices

• One-click remote management

access to the neighboring Zyxel

devices

• Reset neighboring devices remotely

to factory defaults

• Power cycle neighboring powered

devices (PoE switches only)

Zyxel GS1920-48HPv2, 52 Port Smart Managed PoE Switch 48x Gigabit Copper PoE and 4x Gigabit dual pers., hybird mode, sta, GS192048HPV2-EU0101FZyxel GS1920-48HPv2, 52 Port Smart Managed PoE Switch 48x Gigabit Copper PoE and 4x Gigabit dual pers., hybird mode, sta, GS192048HPV2-EU0101FZyxel GS1920-48HPv2, 52 Port Smart Managed PoE Switch 48x Gigabit Copper PoE and 4x Gigabit dual pers., hybird mode, sta, GS192048HPV2-EU0101FZyxel GS1920-48HPv2, 52 Port Smart Managed PoE Switch 48x Gigabit Copper PoE and 4x Gigabit dual pers., hybird mode, sta, GS192048HPV2-EU0101F

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zyxel GS1920-48HPv2, 52 Port Smart Managed PoE Switch 48x Gigabit Copper PoE and 4x Gigabit dual pers., hybird mode, sta, GS192048HPV2-EU0101F

Internetový obchod Mall.cz

Youradio Premium jako dárek k vybraným produktům!

Obchod Mall.cz: Youradio Premium zdarma na 3 měsíce k vybraným produktům!

Obchod: Mall.cz, 8

Internetový obchod Mall.cz

Slevománie!

Obchod Mall.cz: Velké slevy na stovky vybraných produktů!

Obchod: Mall.cz, 2

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zyxel GS1920-48HPv2, 52 Port Smart Managed PoE Switch 48x Gigabit Copper PoE and 4x Gigabit dual pers., hybird mode, sta, GS192048HPV2-EU0101F

Aktuální cena:

13832,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod