GORENJE IDR 4545 E, Barva Nerez, Energetická třída E, Značka Gorenje

GORENJE IDR 4545 E, Barva Nerez, Energetická třída E, Značka Gorenje

GSM7248OVERVIEWAs a cost-effective component of converged voice, video and data networking solutions, NETGEAR M4100 series offers ideal, advanced features for a secure edge in commercial buildings and campus LAN environments.* High availability and PoE/PoE+ full power capability* Industry ...

Cena: od 12870,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: NETGEAR

EAN: 606449069174, PN: GSM7248-200EUS

GSM7248OVERVIEWAs a cost-effective component of converged voice, video and data networking solutions, NETGEAR M4100 series offers ideal, advanced features for a secure edge in commercial buildings and campus LAN environments.* High availability and PoE/PoE+ full power capability* Industry standard management* Industry leading warranty* Layer 2+ with static routing* Engineered for convergence* High-value performance and IPv6 readyNETGEAR Warranty*This product is backed by a NETGEAR ProSAFE(R) Lifetime Hardware..

GORENJE IDR 4545 E, Barva Nerez, Energetická třída E, Značka GorenjeGORENJE IDR 4545 E, Barva Nerez, Energetická třída E, Značka Gorenje

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží GORENJE IDR 4545 E, Barva Nerez, Energetická třída E, Značka Gorenje

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 62

Internetový obchod Smarty.cz

Kupon na slevu 100,- Kč na mobilní telefony!

Kupon na slevu, kterou můžete použít pro nákup mobilních telefonů nebo tabletů z nabídky internetového obchodu Smarty.cz! Kupon je platný při nákupu v hodnotě minimálně 5000,- Kč.

Obchod: Smarty.cz, 1

Internetový obchod Smarty.cz

Kupon na slevu 200,- Kč na mobilní telefony!

Kupon na slevu, kterou můžete použít pro nákup mobilních telefonů nebo tabletů z nabídky internetového obchodu Smarty.cz! Kupon je platný při nákupu v hodnotě minimálně 10000,- Kč.

Obchod: Smarty.cz, 1

Internetový obchod Smarty.cz

Kupon na slevu 150,- Kč na mobilní telefony!

Kupon na slevu, kterou můžete použít pro nákup mobilních telefonů nebo tabletů z nabídky internetového obchodu Smarty.cz! Kupon je platný při nákupu v hodnotě minimálně 7500,- Kč.

Obchod: Smarty.cz, 2

Internetový obchod Conrad.cz

Sleva 10% na kompletní sortiment Conrad.cz!

Poukázka na slevu 10%, kterou můžete použít k nákupu libovolného nezlevněného zboží ze sortimentu obchodu Conrad.cz - elektroniky, PC příslušenství, nářadí součástek a potřeb pro vaše hobby, dílnu, dům a zahradu.

Obchod: Conrad.cz, 98

Internetový obchod Conrad.cz

Doprava zdarma na Conrad.cz!

Při odběru zboží nad 1000,- Kč budete mít u Conrad.cz dopravu zdarma! Doprava zdarma platí pro PPL i Českou poštu.

Obchod: Conrad.cz, 7

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

GORENJE IDR 4545 E, Barva Nerez, Energetická třída E, Značka Gorenje

*

Aktuální cena:

12870,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod