Zyxel cam3115 Cloudová Kamera (cam3115-eu0101f)

Zyxel cam3115 Cloudová Kamera (cam3115-eu0101f)

IP kamera ZyXEL CAM3115 AURORA: S IP kamerou Zyxel AURORA budete mít své blízké stále na dohled. Z chytrého telefonu uvidíte, co se u vás právě děje. Také reaguje na pohyb, a tak ohlídá domov, i když není nikdo doma. Kamera ZyXEL AURORA disponuje obrazovým snímačem Sony a čočkou s vysokou ...

Cena: od 2599,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937593026, PN: CAM3115-EU0101F

IP kamera ZyXEL CAM3115 AURORA: S IP kamerou Zyxel AURORA budete mít své blízké stále na dohled. Z chytrého telefonu uvidíte, co se u vás právě děje. Také reaguje na pohyb, a tak ohlídá domov, i když není nikdo doma. Kamera ZyXEL AURORA disponuje obrazovým snímačem Sony a čočkou s vysokou světelností f/2, takže obraz zachytí ve vysokém rozlišení a v barvách i při špatném osvětlení. Do úplné tmy nechybí noční vidění IR. Díky extra širokému úhlu záběru (145°) pokryje ZyXEL AURORA celou místnost. Moderní hardware jde ruku v ruce se stejně pokročilými funkcemi, aby vám kamera sloužila flexibilně a se vším komfortem. Klíčové vlastnosti Zyxel AURORA Širokoúhlé barevné snímání za nízkého osvětlení (145°, snímač Sony a f/2) Živý obraz do mobilní aplikace (Android, iOS) Oznámení události do chytrého telefonu a mailem Nahrávání videa do cloudouvého úložiště zdarma (16 GB + vlastní NAS Zyxel) Plánované nahrávání a detekcí pohybu se zónami Obousměrné audio pro dálkovou komunikaci Jednoduché zprovoznění (zapojit, nainstalovat aplikaci a spárovat QR kódem) Inteligentní detekce pohybu v zónách S inteligentní detekcí pohybu bude informovat, jakmile se něco děje, a nebudete chybět žádná důležitá scéna. Ihned vás upozorní na chytrý telefon, na mail přijdou 3 snímky a samozřejmě začne nahrávat do cloudového úložiště. Záznam z kamery ZyXEL CAM3115 AURORA začne nejméně 1 sekundu před pohybem a pokračuje v nahrávání po dobu 30 sekund. Nastavením různých zón přizpůsobíte to, co chcete kamerou Aurora snímat. Potlačíte tím falešná upozornění, kdy se ve scéně hýbe třeba záclona. Design pro umístění kamery Zyxel AURORA kamkoliv Kamera je navržena tak, aby bylo její použití snadné na různých místech. Se stojanem kameru postavíte ve vertikální poloze, s magnetem ji zase uchytíte na kovové předměty nebo lze kameru ze stojanu sundat a jen tak ji položit. Napájení probíhá USB port typu C, k čemuž je dodaný adaptér, ale lze ji také napájet z nejrůznějších adaptérů nebo dokonce z power banky. Místo napájecího adaptéru a připojení WiFi lze také dokoupit PoE modul. Pak již není problém dát kameru i do velmi vzdálených míst mimo dosah signálu WiFi a bez dostupnosti napájení z elektrické sítě. Zyxel AURORA má vlastní cloudové úložiště Kamera ukládá záznam přes internetové připojení do vlastního cloudového úložiště. Naprosto zdarma obdržíte 16 GB pro nepřetržité nahrávání událostí a případně zpětné dohledávání, co se stalo ve svěřené oblasti. Kdekoliv na světě se k záznamu dostanete jednoduchým přihlášením k účtu myZyxelCloud. Pokud vyžadujete větší kapacitu, ani tak není třeba žádné měsíční platby za online cloud služby. Lze totiž využít vlastní NAS zařízení Zyxel Personal Cloud Storage jako centrum pro nahrávání 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Zyxel cam3115 Cloudová Kamera (cam3115-eu0101f)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zyxel cam3115 Cloudová Kamera (cam3115-eu0101f)

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 40

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 16

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zyxel cam3115 Cloudová Kamera (cam3115-eu0101f)

Aktuální cena:

2599,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod