Zyxel Multy U(WSR30-EU0101F)

Zyxel Multy U(WSR30-EU0101F)

WiFi systém Zyxel Multy U: WiFi systém Zyxel Multy U je určen pro všechny, kteří chtějí vytvořit WiFi síť s elegancí. Tento systém se nejen postará o bezvadné pokrytí vaší domácnosti signálem, ale také zatraktivní interiér. Elegantní design podtrhují zaoblené hrany a pulsující kontrolka ve ...

Cena: od 2697,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937603084, PN: 1314510

WiFi systém Zyxel Multy U: WiFi systém Zyxel Multy U je určen pro všechny, kteří chtějí vytvořit WiFi síť s elegancí. Tento systém se nejen postará o bezvadné pokrytí vaší domácnosti signálem, ale také zatraktivní interiér. Elegantní design podtrhují zaoblené hrany a pulsující kontrolka ve tvaru písmene X, která pravidelně mění svou barvu – stav systému zjistíte snadno pouhým pohledem na jednotku.  Klíčové vlastnosti WiFi systému Zyxel Multy U - SingleWiFi jednotku lze pověsit nebo postavit na stůlMobilní aplikace pro vzdálenou správuTřípásmové provedení - lze připojit více zařízeníPodpora hlasového ovládání Amazon AlexaSpeciální povrch nahrazující chlazeníKontrolka ve tvaru písmene XV balení je jedna jednotka Multy U Multy U můžete umístit kamkolivZařízení Zyxel Multy U je vybaveno koženým poutkem, které umožňuje jeho zavěšení ve zvýšené poloze, díky čemuž dosáhnete lepšího výkonu. Nemusíte jej pouze zavěšovat, ale lze také pomocí magnetického stojanu postavit na pracovní stůl, polici nebo skříňku. Tento způsob instalace nevyžaduje vůbec žádné nářadí.  WiFi systém s perfektním pokrytímTento WiFi systém se vyznačuje svým mimořádným výkonem. Pokud byste měli celkem tři jednotky Multy U, tak jste schopni WiFi signálem pokrýt plochu o rozloze až 550 m2 a obsluhovat až 128 zařízení. Systém je třípásmový, což oproti pouze dvoupásmovým řešením přináší podstatnou výhodu – jedno pásmo může sloužit výhradně pro vzájemné propojení uzlů. Zbylá dvě pásma jsou využívána vlastní WiFi sítí. Pro vyšší spolehlivost můžete jednotku připojit pomocí ethernetového kabelu. Multy U má inovativní systém chlazeníPři detailnějším pohledu na Multy U zjistíte, že zde nejsou žádné větrací otvory. Nejsou totiž potřeba, speciální povrch funguje jako chladič, a proto nejsou potřeba žádné otvory, navíc je zajištěno, že do nitra jednotky nebude pronikat žádný prach. K tomuto systému existuje i mobilní aplikace, pomocí které budete moci snadno měřit rychlost připojení ve WiFi systému. Aplikace vás také upozorní push notifikacemi na změny v síti, nebo umožní instalaci nejnovějšího firmwaru. Samozřejmostí je vzdálená správa celého Multy U systému.

Zyxel Multy U(WSR30-EU0101F)Zyxel Multy U(WSR30-EU0101F)Zyxel Multy U(WSR30-EU0101F)Zyxel Multy U(WSR30-EU0101F)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zyxel Multy U(WSR30-EU0101F)

Aktuální cena:

2697,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod