Zyxel NSG100, Nebula Cloud Manage Security Gateway, 2x WAN/4x LAN, Optional: IDP, fanless, NSG100-ZZ0101F

Zyxel NSG100, Nebula Cloud Manage Security Gateway, 2x WAN/4x LAN, Optional: IDP, fanless, NSG100-ZZ0101F

Nebula Cloud Manage Security Gateway, 2x WAN/4x LAN, Optional: IDP, fanless Inovativní brána řízená pomocí cloudu Díky téměř nulovému nastavování umožňují brány Zyxel Nebula rychlé a snadné nasazení na vzdálených místech. Brána z cloudu automaticky importuje nastavení politik a ...

Cena: od 12139,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937592968

Nebula Cloud Manage Security Gateway, 2x WAN/4x LAN, Optional: IDP, fanless

Inovativní brána řízená pomocí cloudu

Díky téměř nulovému nastavování umožňují brány Zyxel Nebula rychlé a snadné nasazení na vzdálených místech. Brána z cloudu automaticky importuje nastavení politik a konfigurace, upgrady firmwaru a aktualizace bezpečnostních podpisů, a její obsluha se tak obejde bez místního síťového odborníka.

Snadné nastavení a jednoduchá správa

Cloudové rozhraní Nebula dává správcům přehled a kontrolu nad celou sítí, díky čemuž mohou i bez přístupu k jednotlivým zařízením sledovat protokoly událostí a statistiky provozu a řídit využití pásma, klienty v síti i jednotlivé aplikace.

Maximálně jednoduché VPN připojení

Ještě nikdy nebylo tak snadné vytvořit VPN pro bezpečné připojení jednotlivých poboček. Brána Zyxel Nebula NSG100 umožňuje pomocí několika málo kliknutí v cloudovém řídicím centru Nebula Control Center velmi jednoduše nakonfigurovat VPN připojení mezi jednotlivými lokalitami (site-to-site) nebo hvězdicově (hub-and-spoke).

Zjednodušená správa politik

Brány Zyxel Nebula podporují správu na bázi objektů a unifikovanou konfiguraci všech bezpečnostních politik, což uživatelům umožňuje na všechny bezpečnostní prvky snadno aplikovat veškerá příslušná kritéria. Výsledkem je snadnější konfigurace firewallu a všech bezpečnostních prvků pro rychlejší, jednodušší a kvalitnější nastavení politik. Veškeré konfigurace provedené v cloudovém řídicím centru Nebula Control Center lze navíc automaticky importovat do všech připojených bran Nebula.

Účinná ochrana sítě

Nebula používá systém pro detekci a prevenci narušení provozu a kontrolou více vrstev a protokolů vyhledává slabá místa, která jsou neodhalitelná pro obyčejné firewally provádějící autentizaci na bázi portů a protokolů. Nebula využívá technologii Deep Packet Inspection (DPI), která pomocí databáze podpisů malwaru eliminuje chyby kontrol a zajišťuje efektivní ochranu před vniknutím nežádoucích návštěvníků.

Spolehlivé zabezpečení aplikací

Brány Zyxel Nebula dokáží identifikovat, kategorizovat a řídit aplikace pro sociální média, hraní her, produktivitu a další webové aplikace a chování, což uživatelům dává možnost blokovat neproduktivní aplikace a tím dosáhnout lepší produktivity a předcházet zneužívání šířky pásma.

10/100/1000 Mbps RJ-45 porty

2 x WAN

4 x LAN

USB porty

2

Konzolový port

Yes (DB9)

Montáž do racku

Yes

Bezventilátorové provedení

Yes

Kapacita a výkon systému *1

Propustnost SPI firewallu (Mbps) *2

650

Propustnost VPN (Mbps)*3

140

Propustnost IDP (Mbps) *4

180

Neomezený počet uživatelů

Yes

Max. počet souběžných TCP relací *5

40,000

Max. počet souběžných IPsec VPN tunelů *6

40

Přizpůsobitelné zóny

Yes

Rozhraní VLAN

8

Note:

*1: Skutečný výkon se může lišit v závislosti na podmínkách sítě a používaných aplikacích.

*2: Maximální propustnost na základě normy RFC 2544 (UDP pakety o velikosti 1518 bajtů).

*3: Propustnost VPN měřena na základě ...

Zyxel NSG100, Nebula Cloud Manage Security Gateway, 2x WAN/4x LAN, Optional: IDP, fanless, NSG100-ZZ0101FZyxel NSG100, Nebula Cloud Manage Security Gateway, 2x WAN/4x LAN, Optional: IDP, fanless, NSG100-ZZ0101FZyxel NSG100, Nebula Cloud Manage Security Gateway, 2x WAN/4x LAN, Optional: IDP, fanless, NSG100-ZZ0101FZyxel NSG100, Nebula Cloud Manage Security Gateway, 2x WAN/4x LAN, Optional: IDP, fanless, NSG100-ZZ0101FZyxel NSG100, Nebula Cloud Manage Security Gateway, 2x WAN/4x LAN, Optional: IDP, fanless, NSG100-ZZ0101F

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zyxel NSG100, Nebula Cloud Manage Security Gateway, 2x WAN/4x LAN, Optional: IDP, fanless, NSG100-ZZ0101F

Aktuální cena:

12139,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod