Zyxel NSG50(NSG50-ZZ0101F)

Zyxel NSG50(NSG50-ZZ0101F)

Firewall Zyxel NSG50: Pořízením brány Zyxel NSG50 získáte komplexní ochranu sítě z cloudu. Velkou výhodou tohoto firewallu je, že jej nemusíte téměř nastavovat, a tak brána Zyxel Nebula umožní rychlé a snadné nasazení na vzdálených místech. Automaticky z cloudu importuje nastavení, různé ...

Cena: od 8393,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937596003, PN: NSG50-ZZ0101F

Firewall Zyxel NSG50: Pořízením brány Zyxel NSG50 získáte komplexní ochranu sítě z cloudu. Velkou výhodou tohoto firewallu je, že jej nemusíte téměř nastavovat, a tak brána Zyxel Nebula umožní rychlé a snadné nasazení na vzdálených místech. Automaticky z cloudu importuje nastavení, různé konfigurace, ale i upgrady firmwaru či aktualizace bezpečnostních podpisů – bez problémů se tak její obsluha obejde bez fyzické asistence odborníka.  Klíčové vlastnosti firewallu Zyxel NSG50Bezpečnostní brána Nebula řízená pomocí cloudu Snadné nastavení a jednoduchá správaJednoduché VPN připojeníVysoce účinná ochrana sítěZabezpečení aplikací Firewall zabezpečí celou vaši síťDíky cloudovému rozhraní Nebula získáte dokonalou kontrolu nad celou sítí. I bez přístupu k zařízením budete mít přehled o událostech a možnost sledovat protokoly, statistiky a řídit využití pásma, klienty v síti, a dokonce i jednotlivé aplikace. Již také pro vás nebude problém vytvořit VPN pro bezpečné připojení jednotlivých poboček. Vše pohodlně nakonfiguruje v řídícím centru Nebula Control Center pomocí několika kliknutí. Nakonfigurovat můžete jak site-to-site, tak i hub-and-spoke VPN.Zyxel NSG50 podporuje správu na bázi objektů a unifikovanou konfiguraci všech politik, což vám, jako uživateli dovoluje snadno aplikovat na bezpečnostní prvky veškerá kritéria. Nastavení firewallu tak bude rychlejší, jednodušší a kvalitnější. Jistě oceníte, že konfigurace, které provedete v řídícím centru, lze automaticky importovat do všech připojených bran. Zyxel NSG50 vás dokonale ochráníIntegrovaný systém pro detekci a prevenci narušení provozu a kontrolu více vrstev (protokolů) vyhledává slabá místa, které jsou pro konkurenční firewally neodhalitelná. Zyxel NSG50 totiž využívá technologii Deep Packet Inspection (DPI), jež prostřednictvím databáze podpisů malwaru eliminuje chyby kontrol, čímž zajišťuje výkonnou ochranu před nežádoucím vniknutím.

Zyxel NSG50(NSG50-ZZ0101F)Zyxel NSG50(NSG50-ZZ0101F)Zyxel NSG50(NSG50-ZZ0101F)Zyxel NSG50(NSG50-ZZ0101F)Zyxel NSG50(NSG50-ZZ0101F)Zyxel NSG50(NSG50-ZZ0101F)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zyxel NSG50(NSG50-ZZ0101F)

Aktuální cena:

8393,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod