Zyxel pla5405 Twin (Pla5405V2-eu0201f)

Powerline ZyXEL PLA5405 v2 Twin pack: Zařízení Powerline ZyXEL PLA-5405 se hodí ke zpřístupnění internetu v jakékoliv místnosti bez nutnosti pokládat nové vodiče. Stačí zapojit alespoň 2 takové adaptéry a můžete data přenášet vysokou rychlostí a bez starostí z narušení signálu. Stávající ...

Cena: od 1699,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937598465, PN: PLA5405V2-EU0201F

Powerline ZyXEL PLA5405 v2 Twin pack: Zařízení Powerline ZyXEL PLA-5405 se hodí ke zpřístupnění internetu v jakékoliv místnosti bez nutnosti pokládat nové vodiče. Stačí zapojit alespoň 2 takové adaptéry a můžete data přenášet vysokou rychlostí a bez starostí z narušení signálu. Stávající rozvody pro rychlé internetové připojeníZařízení Powerline ZyXEL PLA-5405 v2 se hodí ke zpřístupnění internetu v jakékoliv místnosti bez nutnosti pokládat nové vodiče. Stačí zapojit alespoň dva takové adaptéry a můžete data přenášet vysokou rychlostí a bez starostí z narušení signálu. Adaptér obsahuje gigabitový ethernetový port pro síťové připojení. K rychlému připojení k internetu teď stačí jen elektrická zásuvka. Klíčové vlastnosti Powerline ZyXEL PLA5405 v2 Twin packDva kusy v baleníPodpora nejnovějšího standardu HomePlug AV2 pro rychlost až 1 300 MbpsPlug-and-Play pro připojení k chytrým televizím a hracím konzolímSplňuje standard IEEE1901 a je kompatibilní s HomePlug AV a HomePlug AV2QoS pro vyšší kvalitu streamovaných datTlačítko pro nastavení šifrovaného propojeníVysoké zabezpečení díky 128bitovému šifrování AESLED kontrolka indikuje kvalitu propojeníÚsporný režim snižuje spotřebu Bleskový internetRychlost až 1 300 Mbps vám zaručí rychlou a stabilní komunikaci mezi síťovými prvky, která postačí i pro vícenásobné streamování HD videa, hraní online her a ke všemu, na co si jen vzpomenete. Aby nebyla ohrožena plynulost přenosu u důležitých aplikací, adaptér podporuje pokročilý servis QoS. Ten uděluje prioritu pro multimediální přenosy, a tak se vám nestane, že by se streamování či VoIP telefonování sekalo. Rychlost a spolehlivostNová funkce MIMO (více vstupů, více výstupů), která je součástí technologie HomePlug AV2, zvyšuje propustnost a pokrytí. ZyXEL PLA5405 v2 rozšiřuje rozsah konektivity v domácnosti a dokáže propojit celou síť pro domácí zábavu, takže je perfektní volbou pro uživatele, kteří chtějí sledovat televizi HDTV a streamovaná multimédia v každé místnosti.

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zyxel pla5405 Twin (Pla5405V2-eu0201f)

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 37

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 19

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zyxel pla5405 Twin (Pla5405V2-eu0201f)

Aktuální cena:

1699,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod