ZyXEL SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver

ZyXEL SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver

SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km; - Gigabitová rychlost a flexibilita; - Možnost výměny za provozu; - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů; - Splňuje průmyslové standardy; - Standard 802.3z, SFP MSA (Multi-Source Agreement)

Cena: od 8654,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937510351, PN: 91-010-205001B

Porovnání cen produktu ZyXEL SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver:

Nalezeny 2 položky s cenami od 8654,- Kč do 9581,- Kč

Produktů: Řadit podle:

Strana 1

Obchod Patro.cz
8654,- Kč
doprava od 49,- Kč
4 dny
Obchod DeCe COMPUTERS s.r.o.
9581,- Kč
2 dny

Strana 1