SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-M

SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km,,,,- Gigabitová rychlost a flexibilita,,- (kód zboží: S-409092)

Cena: od 9616,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937510351, PN: 91-010-205001B

Porovnání cen produktu SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-M:

Byla nalezena 1 položka s cenou 9616,- Kč

Produktů: Řadit podle:

Strana 1

Obchod DeCe COMPUTERS s.r.o.
9616,- Kč
2 dny

Strana 1