ZyXEL SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver

ZyXEL SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver

SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km; - Gigabitová rychlost a flexibilita; - Možnost výměny za provozu; - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů; - Splňuje průmyslové standardy; - Standard 802.3z, SFP MSA (Multi-Source Agreement)

Cena: od 8866,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937510351, PN: 91-010-205001B

SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km; - Gigabitová rychlost a flexibilita; - Možnost výměny za provozu; - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů; - Splňuje průmyslové standardy; - Standard 802.3z, SFP MSA (Multi-Source Agreement)

ZyXEL SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží ZyXEL SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver

Internetový obchod Conrad.cz

Sleva 10% na kompletní sortiment Conrad.cz!

Poukázka na slevu 10%, kterou můžete použít k nákupu libovolného nezlevněného zboží ze sortimentu obchodu Conrad.cz - elektroniky, PC příslušenství, nářadí součástek a potřeb pro vaše hobby, dílnu, dům a zahradu.

Obchod: Conrad.cz, 22

Internetový obchod Mall.cz

Výprodej elektra se slevami až 60%!

- letní výprodej elektroniky, malých a velkých domácích spotřebičů, mobilních telefonů, tabletů, PC, navigací a televizí se slevami až 60%!

Obchod: Mall.cz, 22

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZyXEL SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver

*

Aktuální cena:

8866,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod