ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D - 91-010-203001B

ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D - 91-010-203001B

ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D. Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu.Vlnová délka (1310nm) Konektor (LC) Přenosová ...

Cena: od 2332,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937510337, PN: SFP-LX-10-D

Porovnání cen produktu ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D - 91-010-203001B:

Nalezeny 3 položky s cenami od 2332,- Kč do 2473,- Kč

Produktů: Řadit podle:

Strana 1

Obchod NETRA.CZ
2332,- Kč
Skladem
2414,- Kč
Skladem
Obchod DeCe COMPUTERS s.r.o.
2473,- Kč
2 dny

Strana 1