Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km, 91-010-203001B

Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km, 91-010-203001B

Cena: od 2579,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937510337, PN: SFP-LX-10-D

Porovnání cen produktu Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km, 91-010-203001B:

Nalezeny 2 položky s cenami od 2579,- Kč do 2816,- Kč

Produktů: Řadit podle:

Strana 1

Obchod Patro.cz
2579,- Kč
Doprava zdarma!
1 den
Obchod DeCe COMPUTERS s.r.o.
2816,- Kč
2 dny

Strana 1