ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika 91-010-204001B

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika 91-010-204001B

- Gigabitová rychlost a flexibilita- Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů- Splňuje průmyslové standardy- Standard 802.3z, SFP MSA (Multi-Source Agreement)- Jedno napájecí napětí +3.3V- Nízký ztrátový výkon Výhody Gigabitová rychlost a flexibilitaRodina ...

Cena: od 1588,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937510344

- Gigabitová rychlost a flexibilita- Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů- Splňuje průmyslové standardy- Standard 802.3z, SFP MSA (Multi-Source Agreement)- Jedno napájecí napětí +3.3V- Nízký ztrátový výkon Výhody Gigabitová rychlost a flexibilitaRodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu. Malá velikost a vysoká hustota portůSFP ..

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika 91-010-204001BZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika 91-010-204001B

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika 91-010-204001B

Internetový obchod Mall.cz

Mega výprodej na Mall.cz!

Mega výprodej je tu, neváhejte a nakupujte online s velkou slevou!

Obchod: Mall.cz, 4, Novinka

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika 91-010-204001B

*

Aktuální cena:

1588,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod