ZyXEL SFP10G-SR / 10G SFP+ modul Short range 300m / Double LC connector (SFP10G-SR-ZZ0101F)

ZyXEL SFP10G-SR / 10G SFP+ modul Short range 300m / Double LC connector (SFP10G-SR-ZZ0101F)

Cena: od 5450,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937567669, PN: SFP10G-SR-ZZ0101F

Porovnání cen produktu ZyXEL SFP10G-SR / 10G SFP+ modul Short range 300m / Double LC connector (SFP10G-SR-ZZ0101F):

Nalezeny 2 položky s cenami od 5450,- Kč do 5506,- Kč

Produktů: Řadit podle:

Strana 1

Obchod Mironet.cz
5450,- Kč
doprava od 49,- Kč
Skladem
Obchod DeCe COMPUTERS s.r.o.
5506,- Kč
2 dny

Strana 1