ZyXEL SFP10G-SR / 10G SFP+ modul Short range 300m / Double LC connector (SFP10G-SR-ZZ0101F)

ZyXEL SFP10G-SR / 10G SFP+ modul Short range 300m / Double LC connector (SFP10G-SR-ZZ0101F)

Cena: od 4413,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937567669, PN: SFP10G-SR-ZZ0101F

ZyXEL SFP10G-SR / 10G SFP+ modul Short range 300m / Double LC connector (SFP10G-SR-ZZ0101F)ZyXEL SFP10G-SR / 10G SFP+ modul Short range 300m / Double LC connector (SFP10G-SR-ZZ0101F)ZyXEL SFP10G-SR / 10G SFP+ modul Short range 300m / Double LC connector (SFP10G-SR-ZZ0101F)ZyXEL SFP10G-SR / 10G SFP+ modul Short range 300m / Double LC connector (SFP10G-SR-ZZ0101F)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží ZyXEL SFP10G-SR / 10G SFP+ modul Short range 300m / Double LC connector (SFP10G-SR-ZZ0101F)

Internetový obchod K24.cz

Doprava zdarma nad 5000,- Kč!

Obchod K24.cz: Doprava zdarma nad 5000,- Kč.

Obchod: K24.cz, 3

Internetový obchod Mall.cz

Black Friday až -80%!

Obchod Mall.cz: To nejlepší z Black Friday!

Obchod: Mall.cz, 7

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZyXEL SFP10G-SR / 10G SFP+ modul Short range 300m / Double LC connector (SFP10G-SR-ZZ0101F)

Aktuální cena:

4413,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod