ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC

ZyXEL 10G SFP+ modul Short range 300m SFP10G-SR. SFP10G-SR-ZZ0101F10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connectorMain features• Hot-Pluggable with maximum flexibility• Low power dissipation• Industry standard compliance• SFP Multi-Source Agreement (MSA) compliance• ...

Cena: od 4031,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937567669, PN: SFP10G-SR-ZZ0101F

Porovnání cen produktu ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC:

Nalezeny 4 položky s cenami od 4031,- Kč do 4518,- Kč

Produktů: Řadit podle:

Strana 1

Obchod NETRA.CZ
4031,- Kč
Skladem
Obchod Patro.cz
4177,- Kč
doprava od 49,- Kč
Skladem
4501,- Kč
Skladem
Obchod DeCe COMPUTERS s.r.o.
4518,- Kč
2 dny

Strana 1