Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector, SFP10G-SR-ZZ0101F

Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector, SFP10G-SR-ZZ0101F

Cena: od 4190,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937567669, PN: SFP10G-SR-ZZ0101F

Porovnání cen produktu Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector, SFP10G-SR-ZZ0101F:

Nalezeny 2 položky s cenami od 4190,- Kč do 4574,- Kč

Produktů: Řadit podle:

Strana 1

Obchod Patro.cz
4190,- Kč
Doprava zdarma!
1 den
Obchod DeCe COMPUTERS s.r.o.
4574,- Kč
2 dny

Strana 1