ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector (kód zboží: S-409569)

Cena: od 4191,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: ZyXEL

EAN: 4718937567669, PN: SFP10G-SR-ZZ0101F

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector (kód zboží: S-409569)

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 153

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 69

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC

Aktuální cena:

4191,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod